نحوه تنظیم ایمیل در Outlook

در صورتیکه سرویس هاستینگ خریداری کرده اید و جهت ارسال و دریافت ایمیل ها از وب میل استفاده می کنید، امکان استفاده از نرم افزار مایکروسافت اوتلوک را خواهید داشت. استفاده از این نرم افزار به شما سرعت بیشتری در ارسال و دریافت ایمیل ها خواهد داد.

همچنین در صورت استفاده از این نرم افزار، و در صورت تنظیم آن به صورت pop3 و سپس انتخاب گزینه انتقال ایمیل (مرحله ۸ راهنمای تصویری)؛ ایمیل های دریافتی به صورت آرشیو بر روی سیستم شما ذخیره شده و فضایی از حجم هاست شما اشغال نمی شود.

راهنمای تصویری ایجاد ایمیل در Outlook

برای استفاده از امکانات این نرم افزار، مراحل زیر را به دقت طی کنید:
(در این تصاویر ایمیل hi@webbylab.ir روی outlook تنظیم شده است، که شما باید به جای آن ایمیل خود را وارد کنید.
همچنین توجه کنید که آدرس mail server هاستهای لینوکس ارائه شده توسط شرکت افرانت با webmail شروع می شود (مثلا webmail.webbylab.ir) که ممکن است این آدرس برای سایر هاستها mail و … باشد.

مرحله ۰  – ابتدا روی دکمه File (بالا سمت چپ) کلیک کنید

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

راهنمایی بیشتر: اینجا

اطلاعات بیشتر: اینجا و اینجا[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]